خبرگزاری شبستان؛ سخنرانی فرمانده سپاه در تجمع بسیجیان جهادگر

مدیر مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی کشور از سخنرانی فرمانده سپاه در روز سه شنبه در میان 3هزار نیروی جهادگرِ استان تهران خبر داد.

1401/02/20
|
10:12

به گزارش خبرگزاری شبستان، سرهنگ علی ایل بیگی در مصاحبه با برنامه "صبح وگفتگو" با اشاره به دهه بزرگداشت بسیج جهادی اظهار کرد: روزهایی که در پیش داریم بر اساس فرمان رهبری در سال 79 بوده است و گروه های جهادی برای گرامیداشت این روز برنامه ریزی کرده اند.

وی با بیان این که نقاط کمتر برخوردار کشور شناسایی شده است و به صورت گسترده و در قالب یک رزمایش شبانه روزی به مردم خدمت می شود، گفت: رهبر سال گذشته گفتند خداوند متعال حضرت زهرا(س) را نماد خدمت بی منت معرفی کرده است.

ایل بیگی با اشاره به خدمت حضرت(س) به اسیر و یتیم و مسکین گفت: این رزمایش با نام حضرت زهرا(س) شروع شد و قرار است طی 10 روز ادامه یابد.

وی با اعلام این که در چنین رزمایشی دین و قومیت دخیل نیست و به هر شخص نیازمند خدمت می شود، گفت: تمام گروه های جهادی قرار است وارد این خدمت شوند و قطعا خدمات متنوع می شوند.

ایل بیگی این گروه ها را شامل جامعه پزشکی، دانشجویی، دانش آموزشی، کارخانجات و ادارات و... برشمرد و گفت: این ها در حوزه آموزشی و تحصیلی، بهداشت و درمان، عمران، سلامت، فرهنگ و... خدمت می دهند.+

روز نخست رزمایش 17 اردیبهشت بود که در 32 نقطه محروم کشور گروه های جهادی استانی تجمع کرده و به نقاط کم برخوردار خدمت نمودند.

وی ادامه داد: همچنین در روزهای بعدی تا پایان رزمایش گروه های جهادی در نقاط مختلف خدمت ارائه می دهند.

همچنین در روز سه شنبه فرمانده سپاه در میان جهادگران استان تهران -3هزار نفر- صحبت می کند و با 31 نقطه در روستا های کشور نیز ارتباط تصویری گرفته می شود.

دسترسی سریع