پایگاه خبری صدای ایران: دستور رئیس جمهور مانع افزایش قیمت بلیط هواپیما شد

مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پاسخ به سوالی در خصوص گرانی بلیط هواپیما و موضوع ارزان سازی سفر گفت: «با حمایت هایی که رئیس جمهور داشتند، موضوع افزایش بلیط هواپیما را متوقف کردیم .

1397/11/21
|
09:28

مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پاسخ به سوالی در خصوص گرانی بلیط هواپیما و موضوع ارزان سازی سفر گفت: «با حمایت هایی که رئیس جمهور داشتند، موضوع افزایش بلیط هواپیما را متوقف کردیم چرا که قرار بود بیش از این افزایش یابد اما جلوی این کار با دستور رئیس جمهوری گرفته شد.

به گزارش صدای ایران از تسنیم، مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پاسخ به سوالی در خصوص گرانی بلیط هواپیما و موضوع ارزان سازی سفر گفت: «با حمایت هایی که رئیس جمهور داشتند، موضوع افزایش بلیط هواپیما را متوقف کردیم چرا که قرار بود بیش از این افزایش یابد اما جلوی این کار با دستور رئیس جمهوری گرفته شد.

درباره سفرهای ارزان نیز سفرهای ارزان مولفه هایی دارد که یکی بلیط است و دیگری اقامت؛ که در حوزه اقامت هتل ها تنها بخشی هستند که افزایش قیمت نداشته اند، ضمن این که موضوعات دیگری را نیز برای ارزان سازی سفر مانند ایجاد اقامتگاه های بومگردی دنبال می کنیم.

برای ارزان سازی سفر باید از مولفه های ارزان قیمت استفاده کنیم. بسته سفر ارزان داریم که به طور حتم این بسته با استفاده از مولفه های ارزان امکانپذیر است.»

دسترسی سریع