صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوس‌رانی با اشاره به آغاز طرح استقبال از بهار از 15 اسفند گفت:‌ در ترافیک و خریدهای عید سعی می‌کنیم زمان فعالیت اتوبوس‌های خطوط منتهی به بازار تا ساعت 12 شب افزایش یابند.

تین‌نیوز: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوس‌رانی با اشاره به آغاز طرح استقبال از بهار از 15 اسفند گفت:‌ در ترافیک و خریدهای عید سعی می‌کنیم زمان فعالیت اتوبوس‌های خطوط منتهی به بازار تا ساعت 12 شب افزایش یابند.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از ایسنا، پیمان سنندجی در خصوص طرح استقبال از بهار شرکت واحد اتوبوسرانی گفت: شهر تهران از نظر ناوگان اتوبوس‌رانی دچار محدودیت بوده و حدود 3000 دستگاه کمبود اتوبوس داریم.

وی از فرسودگی بیش از حد اتوبوس‌های تهرانی سخن گفت و افزود: همکاران ما با تلاش شبانه‌روزی در حال به روز رسانی این اتوبوس‌ها هستند و امیدواریم تا پایان سال و سال آتی، نوسازی انجام گیرد.

سنندجی طرح استقبال از بهار را تجربه‌ای موفق در سال‌های گذشته دانست و گفت: بهار فصل دگرگونی و رویش است و به همین مناسبت اتوبوس‌رانی برای ارائه خدمات بهینه اقدامات بسیاری انجام می‌دهد.

مدیرعامل شرکت واحد در این‌باره اظهار کرد: در ایام پایانی سال و عید اشتغال حداکثر این ناوگان را پیش‌رو داریم. در ترافیک و خریدهای عید سعی می کنیم خطوط منتهی به بازار تا ساعت 12 شب افزایش یابند.

سنندجی خاطرنشان کرد: بیش از 50 خط اتوبوس واحد که به نقاط مختلف شهر تهران عازم هستند، در طرحِ افزایشِ ساعت کاری جای می‌گیرند.

وی ادامه داد: از 15 اسفند ماه این کار اجرایی می‌شود؛ ضمن این‌که خطوط بی‌آر‌تی نیز شبانه‌روزی است و حتما در این مسیرها نیز افزایش ناوگان خواهیم داشت.

سنندجی در یک برنامه رادیویی گفت: برنامه‌ریزی خواهیم کرد تا رانندگانی که صبح کار هستند، شب‌ها نیز در خدمت مردم باشند و در سرویس‌دهی شرکت کنند.

مدیرعامل شرکت واحد هم‌چنین چهارشنبه آخر سال را حائز اهمیت خواند و تصریح کرد: برای این شب برنامه‌ریزی مفصل انجام داده‌ایم و افزایش حداکثری ناوگان را برای سرویس‌رسانی به مردم پیش‌رو خواهیم داشت.

سنندجی اضافه کرد: نظافت اتوبوس‌ها را نیز در دستور کار داریم و اگر لازم باشد به سایر حوزه‌های حمل و نقلی نیز کمک خواهیم کرد و با توجه به فرسودگی ناوگان، سیستم امداد خودروی واحد را فعال‌تر از گذشته آماده به کار کرده‌ایم.

مرتبط با این خبر

  • گفت و گو با بهار در لحظات شیرین تحویل سال نو

  • نگاهی به تاریخ ملی شدن صنعت نفت، فرازها، فرودها و آینده این صنعت

  • فروش 80 درصد بلیط اتوبوس های نوروزی +صوت

  • کاربرد فناوری نانو در صنعت آب کشور

  • جنگ امروز آمریکا با ونزوئلا برسر نفت است

  • نقش رسانه عکاسی و تاثیر آن بر توسعه گردشگری

  • توقف طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران از فردا

  • هیچ گونه کمبودی در تامین کالاهای اساسی وجود ندارد

  • مردم ایران سالانه 5 کیلو سوسیس و کالباس می خورند +صوت

  • فرسایش خاک 56 میلیارد دلار به ایران خسارت می‌زند