ایرنا: خودروهای فاقد معاینه فنی تا 15 اردیبهشت جریمه نمی‌شوند

تهران- ایرنا- مدیرعامل ستاد فنی خودروهای تهران گفت: دوربین های راهنمایی و رانندگی در سطح شهر همچون گذشته موارد را ثبت می‌کنند، اما در شرایط فعلی، خودروهای فاقد معاینه فنی تا 15 اردیبهشت اعمال قانون و جریمه نخواهند شد.

1399/01/27
|
11:22

به گزارش روز یکشنبه ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران، حسین مقدم در این باره اظهار داشت: معاینه فنی برای کلیه خودروهای در حال تردد یک الزام است اما سردار هادیان فر رئیس پلیس راهور ناجا،در روزهای پایانی سال گذشته اعلام کردند که خودروهای فاقد معاینه فنی تا 15 اردیبهشت ماه اعمال قانون نمی شوند.

وی با اشاره به ازدحام شدید در مراکز معاینه فنی به دلیل مشمول شدن 200 تا 300 هزار خودرو برای مراجعه به این مراکز در اسفند و فروردین ماه هر سال گفت: برای جلوگیری از ازدحام در مراکز معاینه فنی این فرصت داده شد تا در یک بازه زمانی بیشتری نسبت به معاینه فنی خودرو اقدام کنند.

مقدم با اشاره به فعالیت همه روزه کلیه مراکز معاینه فنی شهر تهران از ساعت 8 صبح تا 16:30 بیان کرد: ما حسب بخشنامه وزارت بهداشت و شهرداری تهران، اقدامات گسترده ای درخصوص فاصله گذاری اجتماعی انجام دادیم از جمله اینکه خطوط امنی را در سالن مراکز و بخش های دیگر مشخص کردیم تا مردم فاصله ایمنی را نسبت به یکدیگر رعایت کنند.

دسترسی سریع