شبكه اطلاع رسانی راه دانا: اجاره‌بهای 3ماه را از بهره‌برداران دریافت نکردیم

مدیر مجموعه ورزشی انقلاب تهران گفت: برابر تکالیف معین شده از سوی وزارت ورزش، مبلغ اجاره ماه‌های اسفند، فروردین و اردیبهشت به دلیل شیوع ویروس کرونا از هیچ یک از بهره برداران مجموعه ورزشی انقلاب دریافت نشده است.

1399/04/31
|
10:05

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فتحی با بیان اینکه مجموعه انقلاب به عنوان یکی از پرتردد ترین اماکن ورزشی کشور است، اظهار کرد: مجموعه انقلاب روزانه بین 4 تا 6 هزار نفر بازدید کننده و استفاده کننده دارد.

وی افزود: مجموعه ورزشی انقلاب مانند شهرداری و اماکن ورزشی دیگر تابع تصمیمات ستاد ملی کروناست. در واقع این مجموعه با توجه به دستورات بالادستی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی حاکم بر اماکن ورزشی، در اختیار تمام بهره برداران است.

مدیر مجموعه ورزشی انقلاب گفت: تمامی بخش‌های این مجموعه به جز سالن‌های بدنسازی و استخرهای سرپوشیده با کنترل ورود از طریق تب‌سنجی و اجبار استفاده از ماسک برای بهره‌مندی تمام خواهران و برادران باز است.

فتحی عنوان کرد: موازینی که ابلاغ و در دسترس عموم قرار می‌گیرد پیوست‌هایی دارد که شامل دستورالعمل‌های گوناگون برای بخش‌های مختلف است که به واحدهای مختلف اعلام می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: برابر تکالیف معین شده از سوی وزارت ورزش، مبلغ اجاره ماه‌های اسفند، فروردین و اردیبهشت به دلیل شیوع ویروس کرونا از هیچ یک از بهره برداران مجموعه ورزشی انقلاب دریافت نشده و این باعث کاهش 40 میلیارد تومانی درآمد اماکن ورزشی شده است.

مدیر مجموعه ورزشی انقلاب افزود: در روزهای اخیر که ورزشگاه‌ها با کمترین ظرفیت خود مشغول به کار هستند، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی نهایت همکاری و مساعدت خود را با همکاران در حوزه بهره‌برداری داشته و خواهد داشت.

فتحی در بخش دیگری از مصاحبه با رادیو خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما این است که بتوانیم بخشی از زیان وارد شده به ورزش کشور در جریان شیوع این بیماری را جبران کنیم.

وی همچنین اظهار کرد: بنده هر روز در مجموعه ورزشی انقلاب با بهره برداران مراوده دارم و از حال آنها باخبرم. نهایت تلاش ما و مسئولین شرکت حل مشکل آنهاست چرا که این افراد شرکای تجاری و دارای منافع مشترک با ما هستند.

فتحی اظهار امیدواری کرد: با توجه به اقدامات صورت گرفته، در این حوزه شاهد خبرهای خوبی در آینده نزدیک خواهیم بود و امید است با تصمیمات به موقع و درستی که در ستاد ملی مبارزه با کرونا گرفته می‌شود مشکل عزیزان ورزش به حداقل برسد.

دسترسی سریع