اتاق اصناف تهران: افزایش تعمیرگاه‌های خودرو بدون جواز در تهران

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران از افزایش روزانه تعمیرگاه های بی جواز در شهر تهران خبر داد و گفت: تعدادی از تعمیرگاه هایی که نرخ نامه ندارند بدون جواز هستند

1399/10/24
|
09:16

علیرضا نیک آئین، رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران درباره تفاوت نرخ تعمیرگاه ها اظهار کرد: نرخ نامه تعمیرگاه ها ابتدای سال تنظیم و توزیع می شود.

وی از افزایش روزانه تعمیرگاه های بی جواز در شهر تهران خبرداد و گفت: تعدادی از تعمیرگاه ها نرخ نامه ندارند و نمی توان این موضوع را انکار کرد، اما بعد از بررسی نهایتاً به این نکته پی می بریم که این تعمیرگاه ها جواز ندارند.

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران با تأکید بر اینکه نرخ نامه و جواز تعمیرگاه باید در معرض دید مشتریان باشد، افزود: شهروندان می توانند از تعمیرگاه هایی که نرخ نداشته باشند شکایت کنند و موضوع را با تلفن 77646060 و شماره 124 در میان بگذارند.

نیک آئین با بیان اینکه حدود 75 درصد از تعمیرگاه های تهران جواز دارند و 25 درصد هم بدون جواز هستند، متذکرشد: البته اتحادیه و بخش بازرسی اصناف با تعمیرگاه های بی جواز برخورد می کند اما این تعمیرگاه ها روز به روز در شهر در حال افزایش هستند.

دسترسی سریع