"رسانه داعشی بن‌سلمان" و شبكه سلطنتی انگلیس؛ پاسخ ملت متحد ایران علیه آشوب‌گری‌تان را دیدید؟

ایران اینترنشنال رسانه گروهك‌های تروریستی كه در روزهای گذشته هیاهوی فراوانی برای تحریك اغتشاش‌گران در ایران به راه انداخته بود، در قبال تجمع میلیونی امروز مردم سیاست بایكوت را در پیش گرفته است.

1401/07/04
|
08:12

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، ایران اینترنشنال رسانه گروهك‌های تروریستی مانند داعش در روزهای گذشته هیاهوی فراوانی برای تحریك به آشوب و اغتشاش در ایران به راه انداخته و اغتشاشات چند نفره را به صورت ویژه‌ای برجسته می‌كرد.

این رسانه كه پیش‌تر تریبون خود را در اختیار گروهك‌های تروریستی و تجزیه‌طلب مانند خلق عرب و كومله گذاشته و میتینگ سالانه منافقین را پوشش زنده داده بود، در قبال تجمع میلیونی امروز در تهران و شهرهای مختلف در محكوم كردن اغتشاشات، رویكرد دیگری اتخاذ كرده و سعی بر بایكوت و تخریب این جمعیت گسترده داشت.

ایران اینترنشنال درحالی مدعی آزادی خواهی در ایران شده كه سرمایه گذار اصلی آن یعنی بن سلمان، به دلیل قطعه قطعه كردن روزنامه نگاران به «بن ساطور» معروف است اما نقدی از این رسانه به بن سلمان و سركوب‌گری‌های آل سعود دیده نمی‌شود.

تلاش برای بایكوت جوّ ضد آشوب در ایران و حضور میلیونی مردم در شهرهای مختلف در روز جمعه و امروز، در سایر رسانه‌های فارسی زبان ضد ایرانی همچون bbc نیز دیده می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع