فراجا: اجازه جولان به دشمن نمی‌دهیم/ برخورد قاطعانه پلیس با برهم‌زنندگان نظم و امنیت

فرماندهی انتظامی كشور در بیانیه‌ای با تشكر از حمایت‌های نیروهای مسلح اعلام كرد كه كاركنان انتظامی كشور تا آخرین لحظه در برابر توطئه‌های معاندان و ضد انقلاب ایستادگی كرده و با برهم زنندگان نظم و امنیت قاطعانه برخورد می كنند.

1401/07/06
|
11:24

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، فرماندهی انتظامی كشور در پیامی از حمایت های نیروهای مسلح (ارتش، سپاه و بسیج) قدردانی كرد.

متن پیام بدین شرح است:

«فرماندهی انتظامی كشور به عنوان حافظان جان، مال و ناموس مردم و به فرموده نایب بر حق امام زمان (عج) مقام عظمای ولایت امام خامنه ای عزیز مدظله العالی كه این خدمتگزاران مردم را از ستون استوار امنیت دانسته اند، امروز بیش از هر زمان دیگری مخلصانه، شجاعانه، دلسوزانه، بی ادعا، با ایمان و اعتقاد راسخ، شبانه روز تمام توان خود را صرف تامین امنیت مردم شریف ایران اسلامی خواهد كرد.

امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و عده ای آشوبگر با هر بهانه و حربه ای به دنبال برهم زدن نظم، امنیت و آسایش ملت آگاه و بصیر ایران اسلامی هستند این در حالی است كه توطئه های شیطانی آن ها در برابر اتحاد نیروهای مسلح و انسجام، وحدت و هوشیاری ملت ایران كه به موقع صف خود را از اغتشاشگران و آشوبگران جدا كردند، ناكام مانده است.

فرماندهی انتظامی كشور به پشتوانه نیروهای مسلح، ارتش، سپاه و بسیج و ملتی انقلابی و شهیدپرور و غیور كه همواره در كنار خادمان خود هستند و از مجموعه انتظامی كشور حمایت های خالصانه می كنند، اجازه نخواهد داد دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به آسایش و آرامش مردم خدشه ای وارد كنند.

عزت، استقلال و اقتدار ایران عزیز امروز به بركت خون شهیدان گلگون كفنی است كه از جان خود گذشتند و با پاسداری از ارزش های والای انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل امنیت را برای ما به ارمغان آوردند، از این رو به پشتوانه مردم انقلابی هرگز اجازه جولان دادن به دشمنان را نخواهیم داد و راهبردهای شیطانی آن ها در راستای تضعیف این نظام مقدس راه به جایی نخواهد برد و همه آن ها نقش بر آب خواهد شد.

فرماندهی انتظامی كشور در این پیام ضمن قدردانی از حمایت های مجاهدانه نیروهای مسلح (ارتش، سپاه و بسیج) و ملت سربلند و سرافراز ایران اسلامی از برادران و خواهران خود در مجموعه انتظامی كشور اعلام می دارد كه كاركنان انتظامی كشور تا آخرین لحظه در برابر توطئه های معاندان و ضد انقلاب با تمام توان ایستادگی و با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی از مرز تا مركز برخورد قاطعانه خواهد كرد و با دلگرمی به وجود نیروهای مسلح كه در این شرایط حساس در كنار مجموعه انتظامی كشور بودند، این خادمان جان بركف همراه مردم عزیز ایران اسلامی و در كنار آن ها نیز خواهند بود.ان شاءالله.

دسترسی سریع