ستاد كل نیروهای مسلح: آماده مقابله با هرگونه تعرض دشمنان به آرمان های امام(ره) و انقلاب هستیم

ستاد كل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای از اقشار و آحاد مختلف مردم انقلابی و حماسه‌ساز برای حضور پرشور و با شكوه در آیین‌های گرامیداشت سی و چهارمین سالروز ارتحال حضرت امام (ره) دعوت به عمل آورد.

1402/03/13
|
09:30

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، ستاد كل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای با گرامیداشت 14 خرداد ماه سی و چهارمین سالروز ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و شصتمین سالگرد قیام 15 خرداد؛ ضمن اعلام آمادگی برای مقابله با هرگونه تهدید و تعرض دشمنان به آرمان‌های حضرت امام(ره) و انقلاب اسلامی، چهاردهم خردادماه را به عنوان روز بزرگ تجدید میثاق امت با آرمان‌های امام راحل و بیعت مجدد با ولی امر مسلمین امام خامنه ای (مدظله العالی) ارج نهاد.

متن كامل بیانیه به این شرح است:

السلام علیك یاحضرت روح الله

سی و چهار سال پس از ارتحال ملكوتی معمار كبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و فقدان آن شخصیت مكتب‌ساز همچنان یاد و نام ایشان الهام بخش آزادگان و حق‌طلبان عالم است. ملت شریف ایران به رغم زنجیره ای از توطئه‌ها و فتنه آفرینی‌های متعدد و مستمر از سوی جبهه استكبار و نظام سلطه ، به فضل الهی مصمم‌تر از همیشه بر پیمان وثیق خود با امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و شهیدان عالی مقام، وفادار و با هوشمندی و اقتدار از دیواره‌های سخت تهدیدها، توطئه‌ها و تحریم‌ها عبور كرده و با اعتقاد و ایمان انقلابی خود در پیمودن راه و خط روشن حضرت روح الله (ره) وخلف صالح او حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) عزت و عظمت خود را در معرض چشم همه ملت‌های عالم قرار داده است.

حضرت امام خمینی(ره) در نهضتی مبتنی بر سنت‌های الهی در مسیر راه انبیا حركتی مردمی را پیش برد كه متمایز از همه انقلاب‌های موجود در شرق و غرب بوده است. امام ضمن حضور در صحنه، اصول مكتب سیاسی اسلام ناب محمدی(ص) را برای مردم تبیین نمود و آنان را به ایمان آگاهانه و انقلابی رساند. جوشش این ایمان برآمده از حقانیت و تعقل باعث ورود مردم مسلمان ایران به میدان مبارزه شد تا این اقیانوس عظیم پرتلاطم، انقلاب بزرگ اسلامی را شكل دهد. پی‌ریزی حكومت اسلامی مبتنی بر آموزه‌های قرآن و عترت با ویژگی‌هایی ممتاز همچون عدم وابستگی به طاغوت‌های زمان، باعث شد كه حركت امام(ره) با هیچ حركتی بعداز صدر اسلام تاكنون قابل مقایسه نباشد.

امروز سربلندی ملت ایران با تكیه بر اصل مترقّی ولایت‌فقیه برخاسته از تفكر اسلام ناب و خلاقیت آن امام سفر كرده و خلف صالحش حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) است و به واسطه آن، الگویی مناسب برای اداره جوامع بشری و تامین سعادت دنیوی و اخروی فرا روی سایر ملت‌ها نیز قرار گرفته به طوری كه ندای مقاومت ضد استكباری در دورترین سرزمین‌ها به‌گوش می‌رسد، این اقتدار باعث تغییر در هندسه محاسباتی قدرت‌های جهان شده و تعبیری از فرمایش تاریخی امام خمینی(ره) است كه اسلام سنگرهای كلیدی جهان را فتح خواهد كرد.

ستادكل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با پاسداشت یاد، نام و آرمان های حضرت امام (ره) ضمن اعلام آمادگی برای مقابله با هرگونه تهدید و تعرض دشمنان به آرمان های حضرت امام(ره) و انقلاب اسلامی، چهاردهم خردادماه را به عنوان روز بزرگ تجدید میثاق امت با آرمان های امام راحل و بیعت مجدد با ولی امر مسلمین امام خامنه ای (مدظله العالی) ارج می نهد و از اقشار و آحاد مختلف مردم انقلابی و حماسه ساز برای حضور پرشور و با شكوه در آیین‌های گرامیداشت سی و چهارمین سالروز ارتحال حضرت امام (ره)؛ دعوت به عمل می آورد.

دسترسی سریع