تاجرنیا مدعی شد: روحانی با جهانگیری و ظریف و زنگنه و ربیعی کار نکرد!

علی تاجرنیا، نماینده مستعفی مجلس ششم و از بازداشتی‌های فتنه 88 در بخشی از یک مصاحبه با اعتمادآنلاین درباره دولت اعتدال اظهار کرد:

1399/11/04
|
12:30

"واقعیت این است که تجربه دولت آقای روحانی که دولتی حداقلی برای اصلاح‌طلبان بود، تجربه موفقی نبود؛ عملاً در برنامه اجرایی اصلاح‌طلبان به کار گرفته نشدند و ایده‌های آنها اجرا نشد، در عین حال سرمایه اجتماعی آنها به شدت کاهش پیدا کرد!"

او همچنین گفته است: در مورد دولت آقای روحانی هیچ حزب یا جریان یا مجموعه‌ای به نام اعتدال‌گرایان نیست که پاسخگوی وضعیت دولت باشد بلکه اصلاح‌طلبانی که ایشان را تحت حمایت قرار دادند الان از طرف مردم مورد پرسش هستند.

*متأسفانه این تقدیر مردم ایران است که بایستی تماشاگر تئاتر ناتمام اصلاح‌طلبان در عرصه سیاست ایران باشند!

تئاتری که در سناریوی آن چیزی جز منافع مقطعی چپ ایرانی لحاظ نشده و درام آنر بر انکار حقایق و دور کردن راه حل‌ها از سبد انتخاب مردم بنا شده است.

مردم این حقیقت را به رأی‌العین می‌بینند که تاجرنیا در حالی گفته "اصلاح‌طلبان در برنامه اجرایی روحانی به کار گرفته نشدند" که اسحاق جهانگیری و محمدجواد ظریف و علی ربیعی و بیژن زنگنه و محمدباقر نوبخت و... همگی جزو کارداران و مسندداران اصلی دولت آقای روحانی هستند.

و اگر آنها نبودند روحانی و برنامه‌هایش هم نبودند...

این چه منطقی است که آقایان در روز روشن چنین حقایق روشنی را انکار می‌کنند تا شاید بتوانند برای انتخابات 1400 موفقیتی به‌دست آورند! و اگر هم موفقیتی به دست بیاورند آیا رواست که پایه‌های آن در این جهان پر از دروغ و دورنگی بنا شده باشد؟!

خواص کشور حتما بایستی به مردم بگویند که دولت آقای روحانی هرگز چیزی جز بدنه و برنامه اصلاح‌طلبان نبود و اشکالات و شکست‌های بزرگی مثل برجام، مثل عدم نظارت بر قیمت‌ها و مثل حقوق‌های نجومی تماما دستکند همین آقایان است نه کس دیگر...

فلذاست که برخی معتقدند در موقعیت کنونی اصلاح‌طلبان بیشتر از آقای روحانی باید پاسخگوی وضع موجود باشند زیرا آنها بودند که رئیس‌جمهور روحانی را در دامن رأی مردم گذاشتند.

دسترسی سریع