گام بلند سپاه اصفهان با واکسیناسیون روزانه 3 هزار نفر از مردم

سخنگوی سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) گفت: افتتاح سه مرکز واکسیناسیون توسط سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) در شهر اصفهان به جهت واکیسناسیون عمومی مردم اصفهان انجام گرفت.

1400/05/05
|
07:47

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی سپاه صاحب‌الزمان(عج)، علی قمیان اظهار کرد:به مناسبت میلاد امام هادی و دهه ولایت شاهد افتتاح مرکز تجمعی واکسیناسیون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان به همت و تلاش سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان انجام پذیرفت.

سخنگوی سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه پیرو توافق وزارت بهداشت و سازمان بسیج مستضعفین مقرر شد به تعدادی که وزارت بهداشت واکسن در اختیار سازمان بسیج قرار می‌دهد سازمان بسیج با هدف تسریع و تسهیل واکسیناسیون عمومی مراکز واکسیناسیون راه اندازی کند.

وی افزود بر همین اساس سپاه حضرت صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان اقدام به راه‌اندازی سه مرکز واکسیناسیون کووید 19 را در دستور کار خود قرار داد و با افتتاح این مراکز ظرفیت واکسیناسیون شهر اصفهان 30 درصد افزایش پیدا خواهد کرد و مشارکت همه دستگاه‌ها در مقابله با ویروس کرونا به کمک کادر درمان و کمک مردم آمده است.

قمیان بابیان اینکه با توجه به مکان فعلی مراکز واکسیناسیون موجود در شهر اصفهان 3 مرکز دیگر در دانشگاه آزاد اصفهان واحد خوراسگان ، مصلای نماز جمعه رهنان و دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر (در محدوده ملک شهر) انتخاب شده است و در روزهای آینده دو مرکز دیگر نیز افتتاح خواهد شد.

سخنگوی سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه برای راه اندازی مراکز مذکور علاوه بر پشتیبانی‌های عمومی شهرداری ها،فولاد مبارکه و تامین واکسن از سوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مساعدت مسؤولان مراکز فوق از پشتیبانی تخصیص سایر نیروهای نظامی اصفهان بهره‌مند شدیم.

وی همچنین افزود، با راه‌اندازی این مرکز روزانه بالغ بر 3 هزار نفر افراد مشمول واکسینه خواهند شد که گام مهمی در راستای کنترل بیماری کووید 19 در شهر اصفهان خواهد بود.

قمیان در پایان خاطرنشان کرد: بسیج و سپاه در همه اتفاقات در کشور در میدان هستند و در کمک مردم خواهند بود و از ابتدای شروع ویروس کرونا بسیجیان با تلاش خالصانه اقدام به غربالگری در طرح شهید سیمانی و اقدامات دیگر در زمینه مقابله با کرونا کرده‌اند.

دسترسی سریع