آغاز ثبت‌نام آقایان مجرد بالای 23 سال در نهضت ملی مسکن از 20 دیماه

معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز ثبت‌نام آقایان مجرد بالای 23 سال در نهضت ملی مسکن از دوشنبه آینده 20 دیماه 1400 خبر داد.

1400/10/15
|
09:13

محمود محمودزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به ثبت‌نام 2 میلیون و 456 هزار خانوار در نهضت ملی مسکن،‌اظهار کرد: تمامی این متقاضیان به جز حدود 100 هزار نفر پالایش شده‌اند.

وی با بیان این‌که متقاضیان پالایش شده به کارتابل استان‌ها و سازمان‌های مربوط ارسال شده است،‌ افزود: پس از این مرحله،‌کنترل فیزیکی مدارک و شرط پنجم یعنی سکونت 5 سال بررسی می‌شود.

وی همچنین با اعلام این‌که امروز آخرین مهلت ثبت‌نام برای متقاضیان نهضت ملی مسکن است،‌ تصریح کرد: 15 دیماه آخرین مهلت برای دوره ثبت‌نامی است که از 28 مهرماه امسال آغاز شده است.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: بر این اساس در دوره جدید ثبت‌نام، آقایان مجرد بالای 23 سال می‌توانند از دوشنبه هفته آینده 20 دیماه اقدام به ثبت‌نام در سامانه نهضت ملی مسکن (ثمن) کنند.

محمودزاده با اشاره به این‌ شرط تحویل واحدها به آقایان مجرد، تاهل آنها خواهد بود، تاکید کرد: در صورتیکه متقاضیان در موعد تحویل متاهل نشده باشند، تمام تسهیلات و تخفیفات در نظر گرفته شده برای آنها حذف و واحد مسکونی به قیمت روز تحویل می‌شود.

دسترسی سریع