سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران: تأکید مقام معظم رهبری بر لزوم آمادگی ارتش جمهوری اسلامی ایران

امیر سرتیپ دوم ستاد شاهین تقی‌خانی، در "بدون خط خوردگی"اظهار کرد: در حال حاضر دنیا به عظمت و هوشمندی ملت ایران معترف است.

1395/07/12
|
08:43

سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران ،در مصاحبه با برنامه "بدون خط‌خوردگی" رادیو گفت‌وگو، با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در مراسم دانش‌آموختگی ، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علوم هوایی شهید ستاری، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در این دیدار بر لزوم آمادگی نیروهای مسلح از جمله ارتش جمهوری اسلامی ایران تأکید کردند.

وی ادامه داد: ایشان همچنین تأکید کردند که باید تجربیات دفاع مقدس به جوانان در ارتباط با دفاع از کشور منتقل شود و از دیگر سو باید به این نکته توجه داشت که جنگ هشت‌ساله یک تهاجم بین‌المللی بود که هدف او فقط مرزهای جغرافیایی کشور نبود بلکه ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی را هدف گرفته بود.

این مقام مسئول در ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه دنیا در حال حاضر به عظمت و هوشمندی ملت ایران معترف است، خاطر نشان کرد : تهدیدات علیه جمهوری اسلامی ایران پایان ندارد و دشمنان تلاش دارند که از هر فرصتی برای ضربه زدن استفاده کنند.

وی با بیان اینکه اقتدار امروز کشور ما در گرو حفظ آمادگی همه جانبه برای حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است، به اهمیت آمادگی نیروهای مسلح در این راستا اشاره کرد و گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در طی سال‌های پس از انقلاب اسلامی در بعد اعتقادی و معنوی تلاش‌های زیادی کرده و به پیشرفت‌های خوبی در این زمینه دست یافته است.

تقی‌خانی در "بدون خط خوردگی" در همین راستا به تشریح برخی از فعالیت‌های سازمان عقیدتی- سیاسی ارتش در حوزه فرهنگی و اعتقادی در این نیرو اشاره کرد.

دسترسی سریع