در ذوزنقه رادیو گفت و گو دنبال كنید؛ رادیو گفت و گو اخبار علمی روز ایران و جهان را به سمع مخاطبان می رساند

رادیو گفت و گو در برنامه بیست و پنجم مرداد مجله علمی، خبری ذوزنقه، جدیدترین اخبار علمی ایران و جهان را با حضور کارشناسان برنامه تحلیل و بررسی می کند.

1397/05/25
|
07:30
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، موشکافی و کنکاش آخرین اخبار علمی ایران و جهان درحوزه سلامت و پزشکی، نجوم، هوا و فضا، مهندسی و فناوری و ... رویکرد اصلی برنامه ذوزنقه این شبکه رادیویی است.

رقیه آقازاده تهیه کننده این برنامه با بیان اینکه ذوزنقه در قالب مجله علمی، خبری روی آنتن می‌رود، گفت: این برنامه که تلاش می کند تا به سؤالات علمی مخاطبان پاسخ هایی درخور بدهد، پنجشنبه ها ساعت8:30 به مدت 90 دقیقه روی آنتن می رود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ذوزنقه بیست و پنجم مرداد میزبان مهندس علیرضا رضایی عارف مدیر شرکت دانش‌بنیان سبزآفرین (صرفاب)، کارآفرین برتر ملی و مخترع که تاکنون چندین اختراع را به ثبت رسانده است، خواهد بود.

تهیه‌کننده ذوزنقه ضمن تأکید بر اطلاع‌رسانی جدیدترین اخبار علمی ایران و جهان در این برنامه افزود: شیرین شاطرزاده کارشناس تلفنی برنامه در بخش معرفی کتاب با مخاطبان همراه می‌شود و در قالب ارتباط تلفنی با مهندس مسعود سعیدی اخبار همایش های علمی را به آگاهی مخاطبان می رسانیم.

علاقمندان می‌توانند برای ارائه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.
دسترسی سریع