در ذوزنقه رادیو گفت و گو دنبال كنید؛ ارائه گزارشی از رشد علمی ایران و جهان در ذوزنقه

رادیو گفت و گو در برنامه بیست و ششم فروردین مجله علمی، خبری ذوزنقه، گزارشی از رشد علمی ایران و جهان را با حضور کارشناسان ارائه می نماید.

1398/01/26
|
13:08
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، موشکافی و کنکاش آخرین اخبار علمی ایران و جهان درحوزه سلامت و پزشکی، نجوم، هوا و فضا، مهندسی و فناوری و ... رویکرد اصلی برنامه ذوزنقه این شبکه رادیویی است.

رقیه آقازاده تهیه کننده این برنامه با بیان اینکه ذوزنقه در قالب مجله علمی، خبری روی آنتن می‌رود، گفت: این برنامه که تلاش می کند تا به سؤالات علمی مخاطبان پاسخ هایی درخور بدهد، دوشنبه ها ساعت22:00 روی آنتن می رود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ذوزنقه بیست و ششم فروردین گزارشی از رشد علمی ایران و جهان را با حضور کارشناسان ارائه می نماید.

تهیه‌کننده ذوزنقه ضمن تأکید بر اطلاع‌رسانی جدیدترین اخبار علمی ایران و جهان در این برنامه افزود: دکتر سید هاشم اورعی میرزمانی رئیس هیات مدیره انجمن علمی انرژی ایران و محمد خلیل بیگی کارشناس علمی مهمانان این برنامه هستند.

این تهیه کننده رادیو گفت و گو از بخش های متنوعی همچون معرفی کتاب، بررسی اهداف، موانع و موفقیت شرکت‌های دانش‌بنیان و آخرین اخبار علمی ایران و جهان به عنوان مهم ترین آیتم های این برنامه یاد کرد.

علاقمندان می‌توانند برای ارائه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو گفت و گو از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع