در رادیو گفت و گو بشنوید؛ «ضربه نهایی» ایران به مجاهدین خلق در «عملیات مرصاد»

پنجم مرداد همزمان با فرا رسیدن سالروز «عملیات مرصاد» رادیو گفت و گو ویژه برنامه ای را با عنوان «ضربه نهایی» به روی آنتن می برد.

1398/05/05
|
09:51

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت وگو، «عملیات مرصاد» در پنجم مرداد ماه 1367، با رمز «یا علی» و به منظور مقابله با نیروهای سازمان مجاهدین خلق در منطقه اسلام‌آباد غرب و کرند غرب در استان کرمانشاه، آغاز شد.

گفتنی است که پس از چند روز درگیری در نهایت نیروهای ایران بر سازمان پیروز و تعداد زیادی از نیروهای مهاجم در این نبرد کشته شدند.

از این رو امروز پنجم مرداد همزمان با فرا رسیدن سالروز «عملیات مرصاد» گروه تولید و تامین رادیو گفت و گو ویژه برنامه ای را با عنوان «ضربه نهایی» ساعت 15:30به روی آنتن می برد.

این ویژه برنامه با حضور سردار ناصرشعبانی(فرمانده وقت سپاه چهار بعثت کرمانشاه)، سردارمحمد اسماعیل کوثری(فرمانده وقت لشگر 27 محمد رسول الله (ص)) و سردار علیرضا افشار(جانشین فرمانده کل سپاه در زمان عملیات مرصاد) مروری بر روزهای بعد از پذیرش پایان جنگ ایران و عراق و رخنه منافقین در قالب عملیات مرصاد دارد.

اشتباه محاسباتی رژیم بعث و منافقین در دوران پس از جنگ و نفوذ به ایران، اهمیت حضور سپاه و ارتش در دوره پذیرش قطعنامه در مرزهای کشور وهمدلی و همراهی ارتش و سپاه در شکست رخنه منافقین و رژیم بعث در زمان پس از پذیرش قطعنامه از محورهای مورد بررسی در این برنامه است.

مخاطبان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع