از رادیو گفت وگو بشنوید؛ واکاوی دستاوردهای دولت در ویژه برنامه های "هفته دولت"

شبکه رادیویی گفت و گو به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و به منظور بررسی عملکرد دولت ویژه برنامه هایی را درنظر گرفته است که تقدیم مخاطبان می کند.

1398/06/03
|
09:05

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، هفته اول شهریورماه، به مناسبت شهادت دو دولت مرد بزرگ انقلاب اسلامی، شهید محمدعلی رجایی (رئیس جمهور) و شهید حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدجواد باهنر (نخست وزیر) هفته دولت نام گرفته است.

شهیدان رجایی و باهنر توانستند عشق و ایمان را به مردم ارزانی کنند و خدمات شایانی به همه مردم به ویژه محرومان ارائه دهند که برکات آن تاکنون نیز ادامه دارد.

هیئت دولت نیز باید با توجه به وصیت نامه سیاسی ـ الهی امام خمینی رحمه الله و رهنمودهای مقام معظم رهبری، در زمینه های گوناگون به موفقیت های بیشتر و مهم تری دست یابد و آینده بهتری برای ملت بزرگ و پرافتخار ایران به وجود آورد.

گفتنی است که در طی این هفته، مردم با عملکرد و دستاوردهای دولت در زمینه های گوناگون عمرانی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی آشنا می شوند.

در این راستا شبکه رادیویی گفت و گو به منظور بررسی دستاوردهای دولت در دوران 40 ساله انقلاب و همچنین واکاوی برنامه ها و چشم اندازهای پیش روی نظام مقدس جمهوری اسلامی ویژه برنامه هایی را به این موضوعات اختصاص داده که از این شبکه پخش خواهد شد.

ویژه برنامه "گام بلند " هر روز از دوم تا هشتم شهریور ساعت 14:30 به مدت 75 و همچنین ویژه برنامه "گفت و گوی علمی" ساعت 21 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح نمایند.

دسترسی سریع