شنونده رادیو گفت و گو باشید؛ سخنگویان به صدای اندیشه‌ها می آیند

رادیو گفت و گو در برنامه های رویداد و بدون خط خوردگی، در بخش ویژه «باسخنگویان» عملکرد وزارتخانه ها را مورد بررسی و تحلیل قرار می دهد.

1399/04/08
|
08:19

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با توجه به رسالت رسانه ای خود که همانا حقیقت یابی، همه جانبه نگری، تحلیلی و تفسیری بودن مباحث، روز آمد بودن برنامه ها، بهره گیری از تمام اندیشه ها و افکار و وجود تمایز در فرم، محتوا و ساختار طراز مباحث است سعی در تهیه و تولید برنامه هایی دارد که بتواند صدای قشرهای مختلف اعم از مسئولان و عموم مردم جامعه باشد.

این شبکه رادیویی همواره از زمان تاسیس به دنبال ایجاد فضایی برای تعامل و همکاری با نهادها و دستگاه های مختلف بوده است و در برنامه های متعدد خود اعم از میزگردهای اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و علمی و مناظره ها به دنبال بررسی مسائل خرد وکلان حوزه ها و ارائه راهکارهاست و همچنین محوریت بحث و تبادل نظر میان اندیشمندان و نخبگان نیز از اهداف اصلی برنامه های این شبکه رادیویی است.

گفتنی است که رادیو گفت و گو در دو بخش خبری_تحلیلی، رویداد و بدون خط خوردگی به بررسی، انعکاس و تحلیل رویداد های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و همچنین شناسایی و بررسی متغیرهای موثر در وقوع آنها می پردازد.

اکنون در این برهه از زمان و در جهت ادامه رسالت اطلاع رسانی شفاف و دقیق و همچنین همراهی با دولت دوازدهم و حمایت از اقدامات و خدمات آنها با طراحی و تولید بخش «باسخنگویان» در دو برنامه خبری-تحلیلی رویداد و بدون خط خوردگی همراه با سخنگویان دستگاه ها و نهادهای مختلف کشور می شود تا ضمن بیان مطالب مهم آن مجموعه پاسخگوی سوالات مردم و رسانه ها باشند.

برنامه رویداد از شنبه تا چهارشنبه ساعت 12:00 و برنامه بدون خط خوردگی ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه بصورت زنده از رادیو گفت و گو پخش می شود. که «باسخنگویان» بخش 10 دقیقه ای این دو مجله خبری تحلیلی است.

به همین منظور، شنبه ها سازمان حمایت از مصرف کننده و کمیته امداد امام خمینی (ره)، یکشنبه ها وزارت ارشاد و وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، دوشنبه ها سازمان تعزیرات و وزارت جهادکشاورزی، سه‌شنبه ها وزارت آموزش و پرورش و وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی، چهارشنبه ها ستاداجرایی فرمان امام (ره) و وزارت نیرو همراه رادیو گفت و گو در بخش با سخنگویان هستند.

لازم بذکر است مجله خبری تحلیلی صبح و گفت و گو هم که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 7 تا 8:30 بصورت زنده روی آنتن می رود می تواند فرصت مناسبی برای سایر دستگاه های مربوطه جهت ارائه اقدامات و خدمات آنها باشد.

شما مخاطبان هم می توانید از طریق سامانه 300001035 و تلفن 27861035 پرسشگر این برنامه باشید.

دسترسی سریع