موج وارونه دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 70 دقیقه

رادیو گفت و گو

موج وارونه

" موج وارونه" را از رادیو گفت‌وگو بشنوید بررسی ابزارهای تقابل، وارونه نمایی و تحریف

موج وارونه قصد دارد تا در هجدهم فروردین ماه با حضور کارشناسان موضوع " ابزارهای تقابل، وارونه نمایی و تحریف" را بررسی کند.

1400/01/18
|
13:12
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌و‌گو، با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم، رادیو گفت وگو ویژه برنامه "موج وارونه" را با هدف بررسی اهمیت برگزاری پرشور انتخابات و مشارکت حداکثری در انتخابات با محوریت رسانه روانه آنتن می‌کند.
از ابتدای انقلاب اسلامی تا به الان استفاده از رسانه یکی از ابزار دشمن جهت برهم زدن وضعیت کشور و ایجاد تفرقه افکنی و هرج و مرج بوده است.

دشمن به رسانه های خود بسیار بها می‌دهد و هزینه هایی که جهت شکل گیری و تداوم رسانه های خود در نظر میگیرد مبالغ قابل توجهی است. در هر دوره ای از انتخابات یک شبکه بیگانه خلق می‌شود و در کنار آن حوزه های مختلف اعم از اقتصادی سیاسی نظامی بحث تحریم و تحریف را جلو می‌ برند.

رادیو گفت‌وگو ویژه برنامه "موج وارونه" را برای بررسی ابعاد مختلف انتخابات ریاست جمهوری 1400 با همکاری خبرگزاری فارس روی آنتن می‌برد.

دکتر محمدصادق افراسیابی ( معاون امور محتوایی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی ) و دکتر محمدنبی آقاتقی ( مدیرعامل موسسه مطالعات راهبردی افرا و کارشناس مسائل رسانه ) مهمانان امروز برنامه هستند.

موج وارونه هجدهم فروردین ماه ساعت 16:00 با موضوع (ابزارهای تقابل، وارونه نمایی و تحریف ) به تهیه‌کنندگی علی اسماعیلی و اجرای علی مرادخانی روی موج اف‌ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و تارنمای شبکه به آدرس www. radiogoftogoo. ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
موج وارونه