گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 14:30 به مدت 70 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اقتصادي

ارزیابی ساختار مطلوب برای پیشبرد اقتصاد دانش بنیان

برنامه گفتگوی اقتصادی، بیست و نهم فروردین با بررسی موضوع ارزیابی ساختار مطلوب برای پیشبرد اقتصاد دانش بنیان روانه آنتن رادیو گفت‌وگو می‌شود.

1401/01/29
|
10:39
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، این شبکه رادیویی با طراحی برنامه ای با عنوان «گفتگوی اقتصادی» پرداختن به موضوعات این عرصه را با میزان تاثیر گذاری بر تمام سطوح، که از درجه حساسیت خاصی برخوردار است مورد توجه قرار داده است.

«گفتگوی اقتصادی» با هدف تقویت رویکرد عقلانیت، ارائه گفتگو های چالشی و مناظره ای را در حوزه اقتصاد با توجه به سه اصل نقد، تبیین و ارائه راهکار در دستور کار خود قرار داده است تا با اقامه ادله به راهکاری مناسب دست یابد.

این برنامه یکی از مهم ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه های این شبکه رادیویی است که با محوریت طرح مباحث اقتصادی روز ایران و جهان، همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان به سمع مخاطبان می رسد.

برنامه گفتگوی اقتصادی، بیست و چهارم فروردین با حضور دکتر سجاد عبدی(مدیر اندیشکده سیاست‌گذاری اقتصادی تهران)، دکتر یونس حمیدی(دبیر انجمن سرمایه گذاری خطر پذیری ایران)، امیر دارستانی فراهانی(مشاور و ‌تبادل گر فناوری و فعال حوزه دانش بنیان)، مهندس افشین کلاهی(رئیس کمیسیون کسب و کارهای دانش بنیان اتاق بازرگانی) و دکتر اقبال شاکری(عضو هیات رئیسه فراکسیون اقتصاد دانش بنیان مجلس شورای اسلامی) به بررسی موضوع ارزیابی ساختار مطلوب برای پیشبرد اقتصاد دانش بنیان می‌پردازد.

گفتنی است گفتگوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه ساعت 14:30روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز به صورت زنده تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است و همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اقتصادی