گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 14:30 به مدت 70 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اقتصادي

مدیر كل حرفه آموزی كمیته ی امداد: ایجاد 140 هزار فرصت شغلی در سال 97

مدیر کل حرفه آموزی کمیته ی امداد اذعان کرد: در بودجه ی 97، 140 هزار فرصت شغلی پیش بینی شده که قریب 40 درصد آن در مناطق روستایی با جمعیت زیر 20 هزار نفر خواهد بود.

1396/09/11
|
09:45
|

مهر علی حق گویان، مدیر کل حرفه آموزی و کاریابی کمیته ی امداد امام خمینی(ره) در گفتگو با برنامه ی پرسمان رادیو گفت و گو پیرامون موضوع بایدها و نبایدهای بودجه ی 97 و بطور اخص توسعه ی کشاورزی با اذعان به اینکه طرح های اشتغال کمیته ی امداد بیشتر در مناطق روستایی عملی می شود تصریح کرد:بیشتر این طرح ها در حوزه ی دامپروری و کشاورزی است و از جمله دستگاه های مرتبط با اجرای این طرح،سازمان جهاد کشاورزی است.

وی با بیان اینکه فعالیت های کمیته ی امداد تحت الشعاع سازمان جهاد کشاورزی است خاطر نشان کرد: در کمیته ی امداد امام خمینی(ره) برای سال 97 ایجاد 140 هزار شغل پیش بینی و تدوین شده است.

حق گویان بیان داشت: هدف این است که حداقل 40 درصد از فرصت های شغلی ایجاد شده در مناطق روستایی و نیز شهرهایی با جمعیت زیر 20 هزار نفر عملی گردد.

مدیر کل حرفه آموزی و کاریابی کمیته ی امداد حضرت امام(ره)،زراعت،باغداری و ماشین آلات کشاورزی را از جمله رشته_مشاغل در دست ایجاد در مناطق روستایی و شهری عنوان کرد.

برنامه ی پرسمان هر روز ساعت 13:15 از شبکه ی رادیویی گفت و گو پخش خواهد شد.
فایل صوتی این برنامه را می توانید از تارنمای رادیو گفت و گو دانلود فرمایید.

دسترسی سریع
گفت و گوی اقتصادی