صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 14:30 به مدت 70 دقیقه

گفت و گوی اقتصادی که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اقتصاد کشور بپردازد، هشتم اسفند در خصوص واگذاری تصدی گری دولت به بخش تعاونی و بخش خصوصی سخن می‌گوید.

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی اقتصادی یکی از مهم ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه های این شبکه رادیویی است که با محوریت طرح مباحث اقتصادی روز ایران و جهان، همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان به سمع مخاطبان می رسد.

این برنامه قصد دارد تا هشتم اسفند با حضور کارشناسان برنامه در خصوص واگذاری تصدی گری دولت به بخش تعاونی و بخش خصوصی سخن ‌گوید.

گفت و گوی حضوری با حسن فروزان فرد رئیس کمیسیون خصوصی سازی اتاق ایران، رضا وفائی یگانه معاون اتاق تعاون ایران، بهزاد خسروی کارشناس مسائل اقتصادی و احمد انارکی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بخش های این برنامه است.

گفتنی است گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه ساعت14:30روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

مرتبط با این خبر