گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 14:30 به مدت 70 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اقتصادي

گفت و گوی اقتصادی در هفته پیش رو بررسی می كند؛ موانع و راهکارهای پیش روی اقتصاد بدون نفت

گفت و گوی اقتصادی که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اقتصاد کشور بپردازد، در هفته جاری موانع و راهکارهای پیش روی اقتصاد بدون نفت را بررسی می نماید.

1398/02/14
|
12:07
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی اقتصادی یکی از مهم ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه های این شبکه رادیویی است که با محوریت طرح مباحث اقتصادی روز ایران و جهان، همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان به سمع مخاطبان می رسد.

این برنامه در هفته جاری از چهاردهم تا هجدهم اردیبهشت با حضور کارشناسان برنامه در خصوص موانع و راهکارهای پیش روی اقتصاد بدون نفت سخن می‌گوید.

اقتصاد گردشگری، جلوگیری از واردات کالاهای مشابه تولید داخل، توسعه صادرات و دستیابی به بازارهای منطقه ای، توسعه صنایع پتروشیمی و ظرفیت های معدنی در عبور از اقتصاد نفتی و ظرفیت های انرژی های تجدیدپذیر در مسیر درآمدزایی به جای نفت مهم ترین موضوعات مورد بحث در برنامه های این هفته گفت و گوی اقتصادی است.
دکتر محمدرضا بستانی استاد گردشگری دانشگاه و عضو کانون گردشگران ایران، مصطفی سروری نائب رئیس انجمن گردشگری ایران، دکتر ناصر رضائی مدیر میراث طبیعی سازمان گردشگری و میراث فرهنگی، پرستو فخاریان خبرنگار حوزه گردشگری دنیای اقتصاد و آبدار رئیس سازمان گردشگری تبریز مهمانان حضوری و تلفنی این برنامه هستند.

گفتنی است گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه ساعت14:30روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.


دسترسی سریع
گفت و گوی اقتصادی