گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 14:30 به مدت 70 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اقتصادي

در گفت و گوی اقتصادی بشنوید؛ استفاده از ظرفیت صنایع در توسعه پایدار صنعتی

گفت و گوی اقتصادی یازدهم تیر موضوع ظرفیت های اقتصادی صنایع و معادن در شرایط تحریم و عبور از اقتصاد نفتی "تولید پایدار و نقش توسعه پایدار صنعتی" را بررسی می کند.

1398/04/11
|
08:49
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی اقتصادی یکی از مهم ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه های این شبکه رادیویی است که با محوریت طرح مباحث اقتصادی روز ایران و جهان، همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان به سمع مخاطبان می رسد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اقتصاد کشور بپردازد، یازدهم تیر موضوع ظرفیت های اقتصادی صنایع و معادن در شرایط تحریم و عبور از اقتصاد نفتی "تولید پایدار و نقش توسعه پایدار صنعتی" را بررسی می کند.

مهندس محمدعلی عزیزمحمدی(معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران)، دکتر احد رضایان(مشاور استاندار قم در زمینه ارتباط صنعت و دانشگاه، پژوهشگر پسادکترای دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و پژوهشگر آینده پژوهی و توسعه) و دکتر سید احمد قاسمی(عضو هیئت علمی دانشگاه و کارشناس اقتصادی) از مهمانان این برنامه هستند.

گفتنی است گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه ساعت14:30روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اقتصادی