گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 14:30 به مدت 70 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اقتصادي

در گفت و گوی اقتصادی بشنوید؛ بمبهای ساعتی اقتصاد ایران را بشناسید

گفت و گوی اقتصادی بیست و دوم تیر موضوع بمبهای ساعتی اقتصاد ایران محور" مشکلات نظام بانکی" را بررسی می کند.

1398/04/22
|
08:27

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی اقتصادی یکی از مهم ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه های این شبکه رادیویی است که با محوریت طرح مباحث اقتصادی روز ایران و جهان، همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان به سمع مخاطبان می رسد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اقتصاد کشور بپردازد، بیست و دوم تیر موضوع بمبهای ساعتی اقتصاد ایران محور" مشکلات نظام بانکی" را بررسی می کند.

مهندس سید کمال سیدعلی(معاون سابق ارزی بانک مرکزی)، دکتر کامران ندری(معاون سابق پژوهشگاه پولی و بانکی، کارشناس اقتصادی و استاد دانشگاه)، دکتر فردین آقابزرگی(کارشناس بازار سرمایه) و دکتر احمد پویانفر(عضور هیئت علمی دانشگاه خاتم الانبیا) وطهماسب مظاهری(رئیس اسبق بانک مرکزی)از مهمانان حضوری و تلفنی این برنامه هستند.

گفتنی است گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه ساعت14:30روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اقتصادی