صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 14:30 به مدت 70 دقیقه

برنامه گفت و گوی اقتصادی، دهم شهریور موضوع چالش بزرگ نقدینگی و مسئله تولید، محور "لزوم رفع موانع کسب و کار و جذب نقدینگی" را بررسی می کند.

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی اقتصادی یکی از مهم ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه های این شبکه رادیویی است که با محوریت طرح مباحث اقتصادی روز ایران و جهان، همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان به سمع مخاطبان می رسد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اقتصاد کشور بپردازد، نهم شهریور موضوع چالش بزرگ نقدینگی و مسئله تولید، محور "وضعیت تشکیل کارگروه برای مدیریت نقدینگی" را بررسی می کند.

محمدرضا کارگر(مشاور معاونت توسعه و اشتغال وزارت کار)، علی نقیب(عضو کمیسیون کسب و کار اتاق بازرگانی)، طهماسب مظاهر(رئیس کل اسبق بانک مرکزی) و غلامرضا کاتب(رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس)از مهمانان این برنامه هستند.

گفتنی است گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه ساعت14:30روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز به صورت زنده تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

مرتبط با این خبر