گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 14:30 به مدت 70 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اقتصادي

در گفت و گوی اقتصادی بشنوید؛ الزامات خروج نقدینگی از بازار غیر تولیدی و دلالی

برنامه گفت و گوی اقتصادی، یازدهم شهریور موضوع چالش بزرگ نقدینگی و مسئله تولید "الزامات خروج نقدینگی از بازار غیر تولیدی و دلالی، راهکارها و موانع" را بررسی می کند.

1398/06/11
|
10:36

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی اقتصادی یکی از مهم ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه های این شبکه رادیویی است که با محوریت طرح مباحث اقتصادی روز ایران و جهان، همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان به سمع مخاطبان می رسد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اقتصاد کشور بپردازد، یازدهم شهریور موضوع چالش بزرگ نقدینگی و مسئله تولید "الزامات خروج نقدینگی از بازار غیر تولیدی ودلالی، راهکارها و موانع" را بررسی می کند.

محمدباقر معتمد(رئیس پژوهشگاه اصناف)، علی ملک زاده(کارشناس مسائل اقتصادی و عضو پژوهشگاه دانشگاه علم و صنعت)، مجتبی راعی(مدیر تحقیق و پژوهش مجمع کارآفرینی ایران) و محمدحسین فرهنگی(عضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید مجلس)از مهمانان این برنامه هستند.

گفتنی است گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه ساعت14:30روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز به صورت زنده تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اقتصادی