گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 14:30 به مدت 70 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اقتصادي

در گفتگوی اقتصادی بشنوید؛ چگونه دانش را تجاری کنیم؟

برنامه گفتگوی اقتصادی، بیست و پنجم آبان موضوع الزامات تجاری سازی علم در کشور با تکیه بر اقتصاد دانش بنیان را با حضور کارشناسان بررسی می کند.

1398/08/25
|
09:20
|

به گزارش رادیو گفت و گو، گفتگوی اقتصادی یکی از مهم ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه های این شبکه رادیویی است که با محوریت طرح مباحث اقتصادی روز ایران و جهان، همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان به سمع مخاطبان می رسد.

برنامه گفتگوی اقتصادی، بیست و پنجم آبان موضوع الزامات تجاری سازی علم در کشور با تکیه بر اقتصاد دانش بنیان را با حضور کارشناسان بررسی می کند.

دکتر رضا تقی زاده(عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، رئیس گروه مدیریت دانش تجاری سازی علم و نوآوری و رئیس مرکز نوآوری سیاستگذاری و مدیریت علم، فناوری و نوآوری)، دکتر سید حسین حسینی لواسانی(مدیر مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه خوارزمی)، دکتر حسام زند حسامی(مشاور معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیرکل سرمایه گذاری اقتصاد دانش بنیان واحد علوم، تحقیقات و فناوری) از مهمانان امروز برنامه گفتگوی اقتصادی هستند.

گفتنی است گفتگوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه ساعت14:30روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز به صورت زنده با بررسی و تحلیل موضوعات روز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اقتصادی