گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 14:30 به مدت 70 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اقتصادي

از رادیو گفت‌وگو دنبال كنید؛ طرح اختصاص سهمیه بنزین به خانوار‌های فاقد خودرو

برنامه گفتگوی اقتصادی، سیزدهم اسفند ماه با حضور کارشناسان موضوع " طرح اختصاص سهمیه بنزین به خانوار‌های فاقد خودرو" را مورد بررسی قرار می‌دهد.

1399/12/13
|
12:22
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، در مقدمه قانون اساسی، اقتصاد وسیله‌ای برای رفع نیازهای انسان در جریان رشد تکامل او معرفی شده است. بنابراین، اقتصاد بی تردید یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در تمام سطوح جامعه، تا انتهایی ترین لایه‌های آن را از حیث تاثیرات معیشتی و ساختار اجتماعی، تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.

از این روست که رادیو گفت‌وگو با طراحی برنامه‌ای با عنوان «گفتگوی اقتصادی» پرداختن به موضوعات این عرصه را با میزان تاثیر گذاری بر تمام سطوح، که از درجه حساسیت خاصی برخوردار است مورد توجه قرار داده است.

گفتگوی اقتصادی با هدف تقویت رویکرد عقلانیت، ارائه گفت و گو‌های چالشی و مناظره‌ای را در حوزه اقتصاد با توجه به سه اصل نقد، تبیین و ارائه راهکار در دستور کار خود قرار داده است تا با اقامه ادله به راهکاری مناسب دست یابد.

این برنامه یکی از مهم‌ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه‌های این شبکه رادیویی است که با محوریت طرح مباحث اقتصادی روز ایران و جهان، همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان به سمع مخاطبان می‌رسد.

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به منظور گسترش عدالت در میان خانوارهای ایرانی، پیشنهادی درباره سهمیه بنزین خانوارهای فاقد خودرو تدوین کرده و در صحن علنی و حین بررسی لایحه بودجه 1400 مطرح خواهند کرد.

برنامه گفتگوی اقتصادی سیزدهم اسفند ماه با حضور مهندس حمیدرضا صالحی(رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران)، دکتر حسن مرادی (استاد حقوق انرژی دانشگاه تهران) و ارتباط تلفنی با دکتر محمدرضا اکبری (رئیس اندیشگاه تحلیلگران انرژی) و حجت الاسلام سید محمدرضا میرتاج الدینی(نماینده مجلس) به بررسی" طرح اختصاص سهمیه بنزین به خانوار‌های فاقد خودرو" می‌پردازند.

گفتنی است گفتگوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه از ساعت14:30 تا 15:30 روی موج اف‌ام ردیف 103/5 مگاهرتز به صورت زنده با بررسی و تحلیل موضوعات روز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن‌ ایرانصدا و تارنمای شبکه به آدرس www. radiogoftogoo. ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اقتصادی