گفت و گوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 14:30 به مدت 70 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اقتصادي

الزامات ساخت مسکن با هدف کاهش مصرف انرژی

برنامه گفتگوی اقتصادی، بیست و نهم دی با بررسی موضوع الزامات ساخت مسکن با هدف کاهش مصرف انرژی در طرح نهضت ملی مسکن روانه آنتن رادیو گفت‌وگو می‌شود.

1400/10/29
|
08:38
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، این شبکه رادیویی با طراحی برنامه ای با عنوان «گفتگوی اقتصادی» پرداختن به موضوعات این عرصه را با میزان تاثیر گذاری بر تمام سطوح، که از درجه حساسیت خاصی برخوردار است مورد توجه قرار داده است.

«گفتگوی اقتصادی» با هدف تقویت رویکرد عقلانیت، ارائه گفتگو های چالشی و مناظره ای را در حوزه اقتصاد با توجه به سه اصل نقد، تبیین و ارائه راهکار در دستور کار خود قرار داده است تا با اقامه ادله به راهکاری مناسب دست یابد.

این برنامه یکی از مهم ترین و پرمخاطب‌ترین برنامه های این شبکه رادیویی است که با محوریت طرح مباحث اقتصادی روز ایران و جهان، همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان به سمع مخاطبان می رسد.

برنامه گفتگوی اقتصادی بیست و نهم دی با حضور مهندس احمدرضا طاهری اصل(رییس کمیسیون انرژی و محیط زیست سازمان نظام مهندسی کشور)، دکتر علی فرنام(پژوهشگر حوزه مسکن و شهرسازی)، مهندس حسن کریمی(مشاور معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی) و دکتر صالح رحیمی(پژوهشگر حوزه انرژی اندیشکده اقتصاد مقاومتی) در میزگرد مشترک با پایگاه تحلیلی مسیر اقتصاد به بررسی موضوع الزامات ساخت مسکن با هدف کاهش مصرف انرژی در طرح نهضت ملی مسکن می‌پردازد.

گفتنی است گفتگوی اقتصادی شنبه تا چهارشنبه ساعت 14:30روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز به صورت پخش زنده تصویری از وب سایت رادیو گفتگو‌ و اپلیکیشن ایرانصد تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است و همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اقتصادی