گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

در رادیو گفت و گو بشنوید؛ واکاوی چالش‌های علوم انسانی اسلامی در رادیو گفت و گو

گفت و گوی علمی که برنامه ای با هدف طرح رخدادهای مهم علمی از رادیو گفت و گو است، هشتم مرداد چالش‌ها و دغدغه‌های موجود علوم انسانی اسلامی و تبیین علوم انسانی اسلامی و غربی را مطرح می‌کند.

1397/05/08
|
16:31

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با هدف طرح موضوعات و مباحث علمی در شاخه های گوناگون و به چالش کشیدن آنها با حضور کارشناسان از طیف های مختلف، برنامه ای را با عنوان گفت و گوی علمی روی آنتن می برد.

سید محمد احمدی تهیه کننده این برنامه با بیان اینکه چرایی و چگونگی گذر از علوم انسانی غربی موضوعی است که در چند برنامه متوالی در خصوص آن صحبت کردیم، گفت: قصد داریم تا در ادامه سخن در خصوص موضوع فوق، هشتم مرداد چالش‌ها و دغدغه‌های موجود علوم انسانی اسلامی و تبیین علوم انسانی اسلامی و غربی را با حضور کارشناسان مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم.

وی در ادامه اظهار داشت: دکتر غلامرضا گودرزی عضو هئیت علمی دانشگاه امام صادق(ع)، دکتر محمدعلی رمضانی فرانی عضو هئیت علمی دانشگاه امام حسین(ع)، مهندس عبدالحمید نقره کارعضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت و مدیر قطب علمی معماری اسلامی مهمانان این برنامه هستند.

گفتنی است، گفت و گوی علمی شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:00 از رادیو گفت و گو روی آنتن می رود.

علاقمندان می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی