گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

در گفت و گوی علمی رادیو گفت و گو بشنوید؛ راهکار رسیدن به شرایط مطلوب در علوم انسانی اسلامی

گفت و گوی علمی که به طرح موضوعات مختلف علمی اختصاص دارد، نهم مرداد راهکار رسیدن به شرایط مطلوب در علوم انسانی اسلامی را مورد تحلیل قرار می‌دهد.

1397/05/09
|
17:51

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با هدف طرح مباحث و موضوعات علمی برنامه‌ای را با عنوان گفت و گوی علمی روی آنتن می برد.

این برنامه که تلاش دارد تا مبانی علمی و راهکارهای عملیاتی کلان برنامه های پنج ساله در حوزه علم و فناوری و ... را بررسی نماید، روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه تقدیم علاقه مندان به مباحث علمی می شود.

گفت و گوی علمی در ادامه سخن در خصوص چگونگی گذر از علوم انسانی غربی، نهم مرداد راهکار رسیدن به شرایط مطلوب در علوم انسانی اسلامی را مورد تحلیل قرار می‌دهد.

مهندس عبدالحمید نقره کار عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت و مدیر قطب علمی معماری اسلامی، دکتر غلامرضا گودرزی عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع)، دکتر محمدعلی رمضانی فرانی عضو هیئت علمی دانشگاه جامع امام حسین(ع) و دکتر مریم مهاجری مدرس دانشگاه امام صادق(ع) مهمانان این برنامه هستند.

چالش‌ها و دغدغه‌های موجود علوم انسانی اسلامی، چرا ما در معرفی علوم انسانی اسلامی موفق نبوده‌ایم؟ و راه‌های رسیدن به شرایط مطلوب، مهم ترین محورهای مورد بحث در این برنامه است.

مخاطبان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی