گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

در گفت و گوی علمی رادیو گفت و گو بررسی می شود؛ رادیو گفت و گو به دنبال پدافند غیرعامل در شهرها

گفت و گوی علمی رادیو گفت و گو که جدیدترین اخبار حوزه علمی و رویدادهای این حوزه را بررسی می نماید، چهاردهم شهریور با موضوع پدافند غیرعامل در شهرها روی آنتن می رود.

1397/06/14
|
16:36

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی علمی عنوان برنامه ای از رادیو گفت و گو است که به تحلیل مبانی علمی و راهکارهای عملیاتی کلان برنامه های پنج ساله در حوزه علم و فناوری، طرح موضوعات و رویدادهای این حوزه و جدیدترین اخبار علمی کشور می پردازد.

سید محمد احمدی با بیان اینکه این برنامه با حضور خبرگان علمی به بررسی سیاست‌های توسعه صنعتی، علمی و فناوری می پردازد، گفت: گفت و گو علمی قرار است در برنامه چهاردهم شهریور با موضوع پدافند غیرعامل در شهرها روی آنتن رود.

وی همچنین اظهار داشت: دکترمصطفی بهزادفر استاد دانشگاه علم و صنعت ایران، دکتر وحید قبادیان عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد، دکتر محمدمهدی محمودی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و مهندس سیدعلیرضا قهاری مدرس دانشگاه مهمانان این برنامه هستند که به واکاوی پدافند غیرعامل در شهرها می‌پردازند.

گفت و گوی علمی روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه تقدیم علاقه مندان به مباحث علمی می شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی