گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

در گفت و گوی علمی بشنوید؛ نقد و بررسی چالش‌های پذیریش دانشجوی مقطع دکترا

گفت و گوی علمی رادیو گفت و گو یازدهم آذر با موضوع نقد و بررسی چالش‌های پذیریش دانشجوی مقطع دکترا روی آنتن می رود.

1397/09/11
|
16:47

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با هدف بحث و تبادل نظر در خصوص جدیدترین رویدادهای علمی کشور و همچنین بررسی مبانی علمی و راهکارهای عملیاتی کلان برنامه های پنج ساله در حوزه علم و فناوری، برنامه ای را با عنوان گفت و گوی علمی روی آنتن می برد.

این برنامه که روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:00 تقدیم مخاطبان می شود، یازدهم آذر با موضوع نقد و بررسی چالش‌های پذیریش دانشجوی مقطع دکترا روی آنتن می رود.

دکتر محمدحسین کریم دانشیار دانشگاه خوارزمی تهران و مشاور کمیسیون نظارت دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر مسعود نوروزیان عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در جنوب تهران، دکتر امید امراله مدیرگروه پایش اطلاعات وآمار شورای انقلاب فرهنگی و دکتر محمد حق پناهی عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران و رئیس سابق دانشگاه علمی کاربردی مهمانان این برنامه خواهند بود.

پاسخ به چند ابهام در شیوه جدید پذیرش دانشجو در مقطع دکترا و چالش‌های پذیریش دانشجو در این مقطع محورهای این برنامه را تشکیل می دهد.

مخاطبان رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو همراه باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی