گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

در گفت و گوی علمی رادیو گفت و گو بشنوید؛ مشکلات بورسیه‌های داخل و خارج در دوره‌های دکترا

گفت و گوی علمی رادیو گفت و گو دوازدهم آذر در خصوص مشکلات بورسیه‌های داخل و خارج در دوره‌های دکترا با حضور کارشناسان به بحث و تبادل نظر می پردازد.

1397/09/12
|
16:24

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، گفت و گوی علمی عنوان برنامه‌ای دانش‌محور از این شبکه‌رادیویی است که به تشریح مبانی علمی و راهکارهای عملیاتی کلان برنامه های پنج ساله در حوزه علم و فناوری می پردازد.

سید محمد احمدی تهیه کننده این برنامه با بیان اینکه سعی داریم تا با حضور خبرگان علمی و نخبگان فناوری به بررسی سیاست‌های توسعه صنعتی، علمی و فناوری بپردازیم، گفت: قصد داریم تا در برنامه دوازدهم آذر در خصوص مشکلات بورسیه‌های داخل و خارج در دوره‌های دکترا با حضور کارشناسان به بحث و تبادل نظر بپردازیم.

وی در ادامه یادآور شد: دکتر محمدحسین کریم دانشیار دانشگاه خوارزمی تهران و مشاور کمیسیون نظارت دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر مسعود نوروزیان عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی در جنوب تهران، دکتر امید امراله مدیرگروه پایش اطلاعات وآمار شورای انقلاب فرهنگی و دکتر محمد حق‌پناهی عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران و رئیس سابق دانشگاه علمی کاربردی مهمانان حضوری و تلفنی این برنامه هستند که دیدگاههای خود را در خصوص موضوع برنامه تبیین می نمایند.

احمدی از طرح این مباحث که بورسیه در کجا باید هزینه شود؟ و راه حل‌های رسیدن به بورسیه‌های هدفمند به عنوان مهم‌ترین محورهای این برنامه یاد کرد.

گفت و گوی علمی روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت21:00 به مدت60 دقیقه تقدیم علاقه‌مندان به مباحث علمی می شود.

علاقمندان می‌توانند برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی