گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

به مناسبت روز دانشجو در رادیو گفت و گو بررسی می شود؛ نقش دانشجویان در تولید علم و پیشرفت کشور

گفت و گوی علمی که رویدادهای علمی مهم را مطرح و تحلیل می نماید، چهاردهم آذر به مناسبت روز دانشجو، نقش دانشجویان در تولید علم و پیشرفت کشور را مطرح می نماید.

1397/09/14
|
16:26

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با هدف طرح موضوعات و مباحث علمی در شاخه های گوناگون و به چالش کشیدن این موضوعات، برنامه ای را با عنوان گفت و گوی علمی روی آنتن می برد.

رقیه آقازاده تهیه کننده این برنامه با بیان اینکه حضور کارشناسان در حیطه های مختلف برای بحث و تبادل نظر در خصوص موضوعات گوناگون، ویژگی این برنامه است، گفت: نقش دانشجویان در تولید علم و پیشرفت کشور موضوعی است که در برنامه چهاردهم آذر گفت و گوی علمی به مناسبت روز دانشجو در خصوص آن سخن می‌گوییم.

وی در ادامه اظهار داشت: مصطفی جعفری عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت، اقبال شاکری استاد دانشگاه امیر کبیر، زهرا شهریار دانشجوی ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی و فاطمه بیک‌زاده دانشجوی ارشد علم اطلاعات و دانش شناسی مهمانان این برنامه هستند.

گفتنی است، گفت و گوی علمی شنبه تا چهارشنبه ساعت21:00 از رادیو گفت و گو روی آنتن می رود.

علاقمندان می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی