گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

در رادیو گفت و گو بشنوید؛ بررسی علت ناکارآمدی نظام آموزشی در کشور

برنامه گفتگوی علمی، دوازدهم آذر از علت ناکارآمدی نظام آموزشی در کشور سخن می‌گوید.

1398/09/12
|
09:50

به گزارش رادیو گفت و گو، گفتگوی علمی کاری از این شبکه رادیویی با هدف طرح مبانی علمی و راهکارهای عملیاتی کلان برنامه های پنج ساله در حوزه علم و فناوری است.

این برنامه‌ که با هدف طرح مبانی و مباحث مختلف علمی از شبکه رادیویی گفت و گو پخش می شود، دوازدهم آذر از علت ناکارآمدی نظام آموزشی در کشور سخن می‌گوید.

دکتر علی شیخ اعظمی(عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال و محقق و پژوهشگر)، دکتر محمدرضا مباشری(استاد دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی )، دکتر یزدان ابراهیمی(استادیار موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی)، دکتر منصور سلطانیه(استاد دانشگاه و مدیر امور پژوهش دانشگاه علم و صنعت) و دکتر ناصر عبادتی(دانشیار دانشگاه آزاد اسلامی)از مهمانان امروز این برنامه هستند.

برنامه گفتگوی علمی که شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:00روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می شود، تلاش ویژه ای در مطرح نمودن موضوعات مختلف علمی و تجزیه و تحلیل این مباحث دارد.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی