گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

در رادیو گفت و گو بشنوید؛ بررسی مشکلات شرکت‌های دانش بنیان

برنامه گفتگوی علمی، سوم اسفند با حضور اساتید و کارشناسان از مشکلات شرکت‌های دانش بنیان سخن می‌گوید.

1398/12/03
|
10:16

به گزارش رادیو گفت و گو، گفتگوی علمی کاری از این شبکه رادیویی با هدف طرح مبانی علمی و راهکارهای عملیاتی کلان برنامه های پنج ساله در حوزه علم و فناوری است.

این برنامه‌ که با هدف طرح مبانی و مباحث مختلف علمی از شبکه رادیویی گفت و گو پخش می شود، سوم اسفند با حضور اساتید و کارشناسان از مشکلات شرکت‌های دانش بنیان سخن می‌گوید.

دکتر محسن کلانتر(استاد تمام دانشگاه علم و صنعت و معاون آموزشی سابق این دانشگاه)، دکتر حسن علیپور(عضو هیئت علمی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و معاون دفتر امور فناوری این سازمان)، دکتر رضا عامری(عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و مدیرکل نظارت و ارزیابی سابق وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) و دکتر سید مهدی سادات رسول(مدیرعامل صندوق توسعه صادرات و فناوری شریف)از مهمانان امروز این برنامه هستند.

برنامه گفتگوی علمی که شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:00روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می شود، تلاش ویژه ای در مطرح نمودن موضوعات مختلف علمی و تجزیه و تحلیل این مباحث دارد.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی