گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

همراه رادیو گفت‌وگو باشید؛ بررسی چالش‌های آموزش عالی با صندلی‌های خالی دانشگاه ها

برنامه گفتگوی علمی، چهاردهم فروردین ماه با حضور کارشناسان به بررسی موضوع " چالش‌های آموزش عالی با صندلی‌های خالی دانشگاه ها" می‌پردازد.

1400/01/14
|
10:45
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، گفتگوی علمی کاری از این شبکه رادیویی با هدف طرح مبانی علمی و راهکارهای عملیاتی کلان برنامه‌های پنج ساله در حوزه علم و فناوری است.

این برنامه‌ که با هدف طرح مبانی و مباحث مختلف علمی از شبکه رادیویی گفت‌و گو پخش می‌شود، چهاردهم فروردین ماه با حضور کارشناسان به بررسی موضوع " چالش‌های آموزش عالی با صندلی‌های خالی دانشگاه‌ها" می‌پردازد.

اهمیت نهاد دانشگاه و مسائل پیرامون حوزه آموزش عالی کشور بر هیچ‌کس پوشیده نیست. در دنیایی که علم، بیش از هر زمان دیگری به‌عنوان ابزار قدرت و در نقش پیشران تمام حوزه‌های زندگی بشر خودنمایی می‌کند، بی‌توجهی به مسائل پیرامون دانشگاه و حوزه آموزش عالی برای هر کشوری می‌تواند بسیار خسارت بار و هزینه آفرین باشد.

معضل وجود صندلی‌های خالی در دانشگاه‌ها یکی از واقعیات انکار ناپذیر امروز حوزه آموزش عالی کشور ماست که دیدگاه‌های مختلف و بعضاً متناقضی پیرامون آن مطرح است.

دکتر محمدرضا جمالی(مدرس دانشگاه و کارشناس ارشد آموزش عالی) و دکتر سجاد کلانتر(مدرس دانشگاه و کارشناس ارشد حوزه اقتصادی) مهمانان این برنامه هستند.

برنامه گفتگوی علمی که شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:00 روی موج اف‌ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می‌شود، تلاش ویژه‌ای در مطرح نمودن موضوعات مختلف علمی و تجزیه و تحلیل این مباحث دارد.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن‌ ایرانصدا و تارنمای شبکه به آدرس www. radiogoftogoo. ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی