گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

همراه ما باشید؛ زیست فناوری و امنیت غذایی

برنامه گفتگوی علمی، بیست و سوم شهریور با حضورکارشناسان و با بررسی موضوع زیست فناوری و امنیت غذایی تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می‌شود.

1400/06/23
|
09:15
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، گفتگوی علمی کاری از این شبکه رادیویی با هدف طرح مبانی علمی و راهکارهای عملیاتی کلان برنامه های پنج ساله در حوزه علم و فناوری است.

این برنامه‌ که با هدف طرح مبانی و مباحث مختلف علمی از شبکه رادیویی گفت‌وگو پخش می شود، بیست و سوم شهریور با حضورکارشناسان و با بررسی موضوع زیست فناوری و امنیت غذایی تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می‌شود.

برنامه گفتگوی علمی که شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:00روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت‌وگو می شود، تلاش ویژه ای در مطرح نمودن موضوعات مختلف علمی و تجزیه و تحلیل این مباحث دارد.

دکتر محمدعلی خسروی(مدرس دانشگاه و سر ممیز سیستمهای ایمنی مواد غذایی)، دکتر سلیمان قاسمی(مدیر تحقیقاتی مجموعه صنعتی شرکت فناوری، زیستی طبیعت گرا و فعال در حوزه بیو تکنولوژی صنعتی) و دکتر پیام محبی(رئیس انجمن دامپزشکان ایران)از مهمانان این برنامه هستند.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی www.radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی