گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

رادیو گفت‌وگو برگزار می‌كند؛ برگزاری نشست خبری رادیو گفت‌وگو با حضور«پرویز کرمی»

گفتگوی علمی بیستم مهر با هدف بررسی طرح‌ها و برنامه‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حضور دکتر پرویز کرمی روانه آنتن رادیو گفت‌وگو خواهد شد.

1400/07/20
|
09:15
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، «گفتگوی علمی» کاری از این شبکه رادیویی با هدف طرح مبانی علمی و راهکارهای عملیاتی کلان برنامه های پنج ساله در حوزه های مختلف دانش و فناوری است.

این برنامه‌ که با هدف طرح مبانی و مباحث مختلف علمی از شبکه رادیویی گفت‌وگو پخش می شود، بیستم مهر با برگزاری نشست خبری و با حضور دکتر پرویز کرمی(دبیر ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری) و همچنین خبرنگاران خبرگزاری های مختلف به بررسی و واکاوی طرح ها، عملکرد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می پردازد.

خبرنگاران حوزه علم و فناوری نیز به صورت مجازی و تلفنی در این نشست خبری حضور دارند تا به پرسش و پاسخ در حوزه علم و فناوری بپردازند.

گفتنی است که این برنامه ساعت 21 به صورت زنده و تصویری از سایت رادیو گفت‌وگو روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز پخش می شود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیونما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی