گفت وگوی علمی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي علمي

ویژه‌های رادیو گفت‌وگو در روز نیروی دریایی

رادیو گفت‌وگو در روز نیروی دریایی به بیان دستاوردهای این نیرو در حوزه‌های علمی و اقتصادی می‌پردازد

1400/09/07
|
12:46
|

به گزارش روابط‌عمومی رادیو گفت‌وگو، به مناسبت رشادت‌ها و دلاور مردی‌های نیروی دریایی ارتش در دفاع از جزایر، بنادر، سواحل و دریاهای کشور و به‌ویژه دفاع از آبادان و خرمشهر و آب‌های نیلگون خلیج‌فارس در دوران جنگ تحمیلی و در نطفه خفه کردن نیروی دریایی دشمن بعثی، در ابتدای دوران دفاع مقدس، با تأیید امام قدس‌سره هفتم آذر روز نیروی دریایی ارتش نام گرفت تا همه‌ساله حماسهٔ باشکوه دریادلان نیروی دریایی و یاد شهدای عزیز و گران‌قدر دریایی گرامی داشته شود.

هفتم آذر سالروز حماسه‌آفرینی پرسنل ناوچهٔ موشک‌انداز «پیکان» می‌باشد. این روز تبلور ایثار و جان‌فشانی‌های پرسنل قهرمان و جان‌برکف نیروی دریایی در برقراری ثبات و امنیت در آب‌های نیلگون خلیج‌فارس و دریای عمان می‌باشد. این شبکه رادیویی به مناسبت سالروز نیروی دریایی ویژه‌برنامه‌هایی را تدارک دیده است.

برنامه روزنه ساعت 9: 30 به مدت 30 دقیقه به مناسبت روز نیروی دریایی به موضوع پیشرفت‌های کشور در فناوری‌های نوین دریایی مانند رباتیک و تجهیزات زیرسطحی در گفت‌وگو با آقای سیامک سیدمرندی رئیس دبیرخانه شورای‌عالی صنایع دریایی کشور می‌پردازد. بهزاد محمودزاده تهیه‌کننده و ایمان ساکی کارشناس مجری این برنامه هستند.

گفتگوی علمی هم به همین مناسبت "صنایع دریایی و توانمندی‌های تکنولوژیکی ایران" را به بحث می‌گذارد این برنامه به تهیه‌کنندگی محمد احمدی و با اجرای حمید یزدانیان یکشنبه و دوشنبه 7 و 8 آذر ساعت 21 به روی آنتن می‌رود.

گفتنی است، شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیونما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo. ir نیز قابل دریافت است. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو گفت‌وگو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی علمی