گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

یك نماینده مجلس گفت: حوزه ی مدیریت بحران امروزه درگیر عملکردهای جزیره ای است

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در برخی از موارد رسانه ها در روزهای ابتدایی بحران توقعات و انتظارات مردم را بالا می برند.

1396/10/17
|
11:01

برنامه گفت و گوی اجتماعی با موضوع بررسی مدیریت بحران، با حضور دکتر محمدجواد جمالی نوبندگانی، جراح عمومی و عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت.

در این برنامه دکتر محمدجواد جمالی نوبندگانی با اشاره به این که کشور ایران یکی از کشورهای بلاخیز در دنیا به شمار می آید، گفت: متاسفانه امروزه متولی اصلی مدیریت بحران در کشور مشخص نیست، به طوری که در مقام اجرای مدیریت بحران یک فرد و مقام پاسخگو در این حوزه وجود ندارد.

وی همچنین در ادامه اضافه کرد: در حوزه ی مدیریت بحران در سال های اخیر برنامه ریزی های مدون وجود ندارد، به طوری که بسیاری از افراد از روی احساس مسئولیت فردی وارد عملکرد مدیریت بحران می شوند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان این که حوزه ی مدیریت بحران امروزه درگیر عملکردهای جزیره ای است، اظهار داشت: متاسفانه بسیاری از سازمان های دخیل در مدیریت بحران آشنایی کافی به عملکردهای تیمی ندارند.

وی با اشاره به نقش رسانه در هنگام مدیریت بحران در کشور، اضافه کرد: در برخی از موارد رسانه ها در روزهای ابتدایی بحران توقعات و انتظارات مردم را بالا می برند.

فایل صوتی برنامه گفت و گوی اجتماعی از وبگاه شبکه رادیویی گفت و گو قابل دریافت است، متذکر می شود که این برنامه در ایام هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 از شبکه ی رادیویی گفت و گو پخش می شود.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی