صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

مدیر پیام رسان بیسفون پلاس اظهار داشت: افراد مختلف می توانند با خرید اعتبار و هزینه ی بسیار پایین به واسطه یک شماره ثابت یا موبایل های غیر بیسفونی از داخل به خارج از کشور تماس برقرار کنند.

برنامه گفت و گوی اجتماعی با موضوع بررسی زیر ساخت ها و اقدامات لازم جهت ارتقای پیام رسان های بومی برای جلب رضایت مردم، با حضور میلاد موحدی (مدیر پیام رسان بیسفون پلاس) از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت.

در این برنامه میلاد موحدی با اشاره به نرم افزار بیسفون پلاس، گفت: بیسفون پلاس قدیمی ترین تیم نرم افزار فعال در حوزه پیام رسان های داخلی به شمار می آید و از سال 91 در این حوزه صاحب نرم افزار و فعالیت بوده است.

وی همچنین در ادامه افزود: بیسفون پلاس نسخه کامل تر و به روز شده نرم افزار بیسفون است که نسبت به نرم افزار قبلی از کیفیت و امنیت بالایی برخوردار است.

مدیر پیام رسان بیسفون پلاس با اشاره به این که برخی از ویژگی های این پیام رسان داخلی منحصر به فرد هستند، اظهار داشت: پیام رسان بیسفون پلاس علاوه بر تمامی امکانات عادی یک پیام رسان استاندارد، صاحب یک صفحه ویترینی است که کانال های مختلف را به صورت دسته بندی شده نمایش داده و کانال های محبوب را متمایز می کند.

وی در ادامه اضافه کرد: کاربران داخلی پیام رسان بیسفون پلاس می توانند از طریق این پیام رسان تماس های رایگان درون شبکه ای برقرار کنند.

میلاد موحدی با اشاره به وضعیت تماس های خارجی در پیام رسان بیسفون پلاس، تصریح کرد: افراد مختلف می توانند با خرید اعتبار و هزینه ی بسیار پایین به واسطه یک شماره ثابت یا موبایل های غیر بیسفونی تماس های از داخل به خارج از کشور برقرار کنند.

وی با اشاره به لزوم یک نقشه تجاری در روند فعالیت یک پیام رسان داخلی، اظهار داشت: درآمد و آورده های پیام رسان های مختلف باید بر اساس برنامه های تجاری از قبل چیده شده کسب شوند.

مدیر پیام رسان بیسفون پلاس همچنین در ادامه افزود: فعالیت بیسفون در داخل کشور در حالی شروع شد که پیام رسان تلگرام وارد تلفن های همراه مردم نشده بود.

وی با اشاره به این که نرم افزار بیسفون تحت نظر یک شرکت کاملا خصوصی فعالیت می کند، عنوان کرد: یک شرکت خصوصی در تمامی برنامه های خود به دنبال سرمایه گذاری و کسب درآمد حاصل از سرمایه گذاری است.

فایل صوتی برنامه گفت و گوی اجتماعی از وبگاه شبکه رادیویی گفت و گو قابل دریافت است، متذکر می شود که این برنامه در ایام هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 از شبکه ی رادیویی گفت و گو پخش می شود.

مرتبط با این خبر