گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

روی موج رادیو گفت و گو بررسی می شود؛ تأثیرات بافت فرسوده شهری بر جامعه آسیب پذیر

گفت و گوی اجتماعی که برنامه ای از رادیوگفت و گو با هدف طرح مسائل و دغدغه های اجتماعی است، بیست و نهم مرداد با موضوع تأثیرات بافت فرسوده شهری بر جامعه آسیب پذیر روی آنتن می رود.

1397/05/29
|
11:40

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با هدف طرح مباحث و موضوعات مهم و به روز اجتماعی، گفت و گوی اجتماعی را از شنبه تا چهارشنبه پخش کرده و در قالب این برنامه رادیویی دغدغه‌های این حوزه را مطرح می نماید.

گفت و گوی اجتماعی که ساعت13:30 به مدت60 دقیقه تقدیم مخاطبان فهیم رادیو گفت‌وگو می شود، بیست و نهم مرداد با موضوع تأثیرات بافت فرسوده شهری بر جامعه آسیب پذیر روی آنتن رود.

مهندس ابوالحسن میرعمادی عضوهیات امنا و هیات مدیره انجمن مفاخر معماری ایران، مدرس شهرسازی و معماری تخصصی و دکتراسماعیل شیعه استادتمام شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران مهمانان حضوری این برنامه و دکتر زهراسادات منصوری مسئول طرح های موضعی معاونت فنی و اجرایی معاونت شهرسازی ومعماری شهرداری تهران و دکتر سیدهادی بهادری عضوکمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی مهمانان تلفنی این برنامه هستند.

تأثیرات بافت فرسوده شهری بر جامعه آسیب پذیر و راهکارهای مرتفع نمودن این معضل اجتماعی مهم‌ترین محورهای بحث و گفت گو در این برنامه است.

مخاطبان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی