گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

گفت و گوی اجتماعی بررسی می كند؛ پایتخت و بحرانی به نام زلزله

گفت و گوی اجتماعی که برنامه ای از رادیو گفت و گو با هدف طرح مسائل و دغدغه های اجتماعی است، نوزدهم آذر در خصوص پایتخت و بحرانی به نام زلزله سخن می‌گوید.

1397/09/19
|
11:17

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی برنامه گفت و گوی اجتماعی را با هدف طرح مباحث و موضوعات مهم و به روز اجتماعی شنبه تا چهارشنبه هر هفته به طور زنده ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه تقدیم مخاطبان می‌نماید.

فرهاد دهنوی تهیه کننده گفت و گوی اجتماعی با بیان اینکه قصد داریم تا در این برنامه موانع، مشکلات و دغدغه های اجتماعی را با حضور کارشناسان مطرح نماییم، گفت: این برنامه نوزدهم آذر در خصوص پایتخت و بحرانی به نام زلزله سخن می‌گوید و اقدامات انجام شده در این زمینه در پایتخت و برگزاری مانور زلزله را مهم ترین محورهای این برنامه دانست.

وی در ادامه یادآور شد: دکتر غلامرضا قدرتی امیری استاد دانشگاه علم و صنعت ایران و متخصص مهندسی زلزله، دکتر سیدرضا مهرنیا استاد دانشگاه پیام نور و عضو هیات رییسه انجمن مخاطره شناسی ایران، مهندس سعید منتظرقائم کارشناس امور پژوهشی و مهندسی زلزله و رامین رادنیا مشاور سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرتهران مهمانان حاضر در این برنامه خواهند بودکه به بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع برنامه می پردازند.

مخاطبان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی