گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

از رادیو گفت و گو بشنوید؛ واکاوی ریشه های اجتماعی بیماری های روانی در جوامع امروزی

گفت و گوی اجتماعی قصد دارد تا در برنامه هفدهم تیر با حضور کارشناسان به بررسی موضوع ریشه های اجتماعی بیماری های روانی در جوامع امروزی بپردازد.

1398/04/17
|
09:42

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، بررسی عوامل تاثیرگذار در تحقق سبک زندگی ایرانی، اسلامی در حوزه‌های اجتماعی، نقد و بررسی عملکرد سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه‌های اجتماعی، آسیب‌شناسی اجتماعی و بررسی عوامل و دلایل دخیل در آن و ارائه راهکارهای قابل اجرا در خصوص ساماندهی حوزه‌های اجتماعی، از جمله موضوعاتی است که در گفت‌وگوی اجتماعی این شبکه رادیویی مورد توجه قرار می‌گیرد.

این برنامه که از شنبه تا چهارشنبه ساعت13:30 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود، در سال جدید بنا دارد تا در هر هفته یک موضوع مهم اجتماعی را به صورت پرونده و در قالب سریالی با طرح موضوعات مختلف زیر شاخه آن موضوع اصلی، بررسی نماید.

گفت و گوی اجتماعی قصد دارد تا در برنامه هفدهم تیر ریشه های اجتماعی بیماری های روانی در جوامع امروزی و نقش نهادها در پیشگیری و کاهش این بیماری بپردازد.

دکتر محمدحسین ضمیریان(آینده پژوه و استاد دانشگاه)، میثم شهبازی(کارشناس مسائل اجتماعی)، ایرج حریرچی(معاون کل وزارت بهداشت)، دکتر سید حسن موسوی چلک(رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران)، دکتر کامران شیوندی(عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی)، دکتر داوود آزرنگی(متخصص مغز و اعصاب) و دکتر عباس حاج آقالو(مدیرکل سابق آموزشهای عمومی وزارت آموزش و پرورش و معاون سابق دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش)از مهمانان حضوری و تلفنی این برنامه هستند.

مخاطبان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی