گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

از رادیو گفت و گو بشنوید؛ شهرسازی مدرن مطابق با استانداردهای علمی چه ویژگی‌هایی دارد؟

گفتگوی اجتماعی قصد دارد تا در هجدهم دی موضوع شهرسازی مدرن مطابق با استانداردهای علمی را با حضور کارشناسان بررسی کند.

1398/10/18
|
08:15

به گزارش رادیو گفت و گو، بررسی عوامل تاثیرگذار در تحقق سبک زندگی ایرانی، اسلامی در حوزه‌های اجتماعی، نقد و بررسی عملکرد سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه‌های اجتماعی، آسیب‌شناسی اجتماعی و بررسی عوامل و دلایل دخیل در آن و ارائه راهکارهای قابل اجرا در خصوص ساماندهی حوزه‌های اجتماعی، از جمله موضوعاتی است که در گفتگوی اجتماعی شبکه رادیویی گفت و گو مورد توجه قرار می‌گیرد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اجتماعی کشور بپردازد، قصد دارد تا در هجدهم دی موضوع شهرسازی مدرن مطابق با استانداردهای علمی را با حضور کارشناسان بررسی کند.

دکتر سالار آریان مقدم(مدرس دانشگاه و دکترای مهندسی عمران)، دکتر غلامرضا قدرتی امیری(رئیس دانشکده عمران دانشگاه علم و صنعت و استاد مهندسی زلزله)، دکتر فرهاد آذرمی(مدرس دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی و عضو کمیته مبحث 4 مقررات ملی ساختمان) و خانم دکتر غزال راهب(رئیس پژوهشکده معماری و شهرسازی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی)از مهمانان امروز برنامه گفتگوی اجتماعی هستند.

گفتگوی اجتماعی از شنبه تا چهارشنبه ساعت13:30 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

مخاطبان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی