صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

گفتگوی اجتماعی قصد دارد تا در بیست و چهارم دی موضوع ساخت و سازهای بی‌رویه در سواحل دریایی را با حضور کارشناسان بررسی کند.

به گزارش رادیو گفت و گو، بررسی عوامل تاثیرگذار در تحقق سبک زندگی ایرانی، اسلامی در حوزه‌های اجتماعی، نقد و بررسی عملکرد سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه‌های اجتماعی، آسیب‌شناسی اجتماعی و بررسی عوامل و دلایل دخیل در آن و ارائه راهکارهای قابل اجرا در خصوص ساماندهی حوزه‌های اجتماعی، از جمله موضوعاتی است که در گفتگوی اجتماعی شبکه رادیویی گفت و گو مورد توجه قرار می‌گیرد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اجتماعی کشور بپردازد، قصد دارد تا در بیست و چهارم دی موضوع ساخت و سازهای بی رویه در سواحل دریایی را با حضور کارشناسان بررسی کند.

علی ماجانی(معاون دفتر ممیزی و حد نگاری سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور)، دکتر سیاوش شمسی پور سرای دشتی(معاون دفتر بی سیم ها و سواحل دریایی سازمان محیط زیست و دریایی کشور) و مهندس حمید خلیلی(مدیر کل مهندسی سازمان سواحل و بنادر کشور)از مهمانان امروز برنامه گفتگوی اجتماعی هستند.

گفتگوی اجتماعی از شنبه تا چهارشنبه ساعت13:30 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

مخاطبان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

مرتبط با این خبر