گفت‌وگوی اجتماعی شنبه تا چهارشنبه از ساعت ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي اجتماعي

از رادیو گفت و گو بشنوید؛ داروخانه‌های دولتی؛ از انحصار تا قاچاق

گفتگوی اجتماعی قصد دارد تا در سی ام اردیبهشت موضوع انحصار و قاچاق داروخانه های دولتی را بررسی کند.

1399/02/30
|
11:02

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، بررسی عوامل تاثیرگذار در تحقق سبک زندگی ایرانی، اسلامی در حوزه‌های اجتماعی، نقد و بررسی عملکرد سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه‌های اجتماعی، آسیب‌شناسی اجتماعی و بررسی عوامل و دلایل دخیل در آن و ارائه راهکارهای قابل اجرا در خصوص ساماندهی حوزه‌های اجتماعی، از جمله موضوعاتی است که در گفتگوی اجتماعی شبکه رادیویی گفت و گو مورد توجه قرار می‌گیرد.

این برنامه که تلاش می‌کند تا به تحلیل و موشکافی جدیدترین موضوعات حوزه اجتماعی کشور بپردازد، قصد دارد تا در سی ام اردیبهشت موضوع انحصار و قاچاق داروخانه های دولتی را بررسی کند.

دکترسیدحمید خویی(رییس انجمن داروسازان تهران و دبیر انجمن علمی داروسازان ایران)، دکتر محمدجهانگیری(معاون فنی، نظارت و برنامه ریزی سازمان نظام پزشکی کشور)، دکتر یدالله سهرابی(عضو شورای عالی نظام پزشکی) و دکتر بهمن صبور(نایب رییس انجمن داروسازان تهران)از مهمانان امروز برنامه گفتگوی اجتماعی هستند.

گفتگوی اجتماعی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

مخاطبان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
گفت و گوی اجتماعی